UNICORN & FLAMINGO

Zdjęcia z wakacji na kolorowych materacach to hit w mediach społecznościowych. Ty też możesz zabrać na urlop dmuchanego jednorożca i cieszyć się szaloną zabawą z przyjaciółmi! Model z łatwością zmieścisz w podróżnej walizce.

UNICORN AND FLAMINGO 

świetny gadżet wakacyjny, który przykuje uwagę każdego urlopowicza. Ten gigantyczny flaming posiada uchwyty do wchodzenia i pomieści 1-2 osoby. 
Wspaniała letnia zabawa na wyciągnięcie ręki!
Unikalne materace dmuchane w nietypowych kształtach już opanowały zachodnie plaże, teraz czas na nas. Zamień nudną wizytę na plaży na niezwykłą zabawę w gorących promieniach letniego słońca. Wywołaj poruszenie i zazdrosne spojrzenia wśród innych plażowiczów komfortowo wylegując się na wspaniałym materacu.

Dmuchany Jednorożec to hit tegorocznego lata! Nie sposób mu się oprzeć! Nie tylko dla dzieci Pomieści 1-2 osoby, ma piękną tęczową grzywę i ogon oraz złoty róg.
Ogromny, różowy flaming - nie sposób przejść obojętnie! Od razu przykuwa uwagę i wywołuje uśmiech. Kojarzy się z wakacjami, zabawą i opalaniem. Czego chcieć więcej? Porzuć nudny dmuchany materac na rzecz naszego super flaminga!  Świetnie prezentuje się w basenie z innymi zwierzakami z naszej kolekcji.

Dmuchany jednorożec i flaming zostały  wykonane  z bardzo mocnego, wytrzymałego materiału.

Są bardzo wygodne. Prezentują się rewelacyjnie. Jestem w nich zakochana, tak jak i cały świat. Zauważyć je można u absolutnie każdego. Od sąsiadki po Miley Cyrus! Wszystkie blogerki, celebrytki i gwiazdy relaksują się w towarzystwie tych słodkich i uroczych dmuchanych pontonów. Bardzo się cieszę, że i ja mogę być ich posiadaczką. Umiliły mi nie jeden dzień nad basenem, zwłaszcza podczas tych upałów! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WESSPER , Blogger