ORGANIC LIP BALM

Pielęgnacja ust to nie lada wyzwanie. Często są one wysuszone, ponieważ wiele z nas nie pielęgnuje ich odpowiednio lub nie robi tego wcale. 

Nie są one dostępne stacjonarnie. Moje pochodzą ze strony Matique . Na stronie asortyment jest niezwykle rozbudowany- każdy znajdzie coś dla siebie. Cena to ok. 12 zł za sztukę.Tym razem mam  3 balsamy: royal kiss, hot kiss i rose kiss. Zostawiają one przyjemny, słodki posmak na ustach, zwłaszcza hot kiss. Jest to balsam który wygładza i nawilża moje usta zamknięty poręcznym opakowaniu. Są bardzo wydajne i wygodne w użytkowaniu. Wysoki poziom nawilżenia jest odczuwalny przez długi okres czasu, przy czym nie mają lepkiej konsystencji  co jest ogromnym plusem.  Balsamy są naturalnymi produktami. Zawierają olejki eteryczne. Są z rolnictwa ekologicznego. 


Ja z ich użytkowania jestem bardzo zadowolona i uważam, że są warte zainteresowania. Niska cena to kolejny pretekst, by je wypróbować. Słowa producenta nie są żadnymi pustymi obietnicami, tylko namacalnym efektem którego doświadczyłam po ich sumiennym stosowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WESSPER , Blogger