CHRISTMAS AND JEWERLYŁańcuch lampek solarnych w kształcie płatków śniegu to przykuwający spojrzenia sposób na oświetlenie  ogrodu w okresie świątecznym. Energooszczędne diody LED ładowane dzięki załączonemu do zestawu panelowi oświetli moje okno. B barwa światła doskonale eksponuje najciekawszych jego elementów. Dwie opcje programatora sprawiają, że lampki świecą się cały czas lub mrygają. Zamówiłam je z myślą o dekoracji okiennej w okresie świątecznym.
Uwielbiam pomagać mojej mamie w przygotowaniach świątecznych. Fartuszek dla mnie to podstawa. Zamówiłam na promocji fartuszek świętego mikołaja. Wprowadzi mnie w świąteczną atmosfere i pomoże poczuć magię świąt. Materiał jest dobry jakościowo a fartuszek bardzo dobrze uszyty. Dekoracje to podstawa!  W mgnieniu oka ruszy sezon na ozdoby świąteczne i choinkowe
Jak co roku pojawia się dylemat; Jaki design jest najlepszy na Boże Narodzenie? Bajkowy? Z przepychem? Nowoczesny? Żaden?
Jakie dekoracje na święta wybrać – aby były naprawdę klimatyczne, gustowne i wyjątkowe?
Jakie ozdoby na Boże Narodzenie są najlepsze do naszego mieszkania?
Czy dekoracje to konieczność czy rzecz absolutnie zbędna?
Wiem, że jest sierpień ale zdecydowałam się na te zakupy ponieważ na stronie są one nieziemsko przecenione. 

SNOWFLAKE NECKLACE  , RING AND EARRINGS 

Co ja wybrałam dla swojej mamy? Skompletowałam srebrny zestaw. Pomyślałam, że kobietę każda błyskotka ucieszy. Pierścionek wyglądać jeszcze piękniej na palcach Mamy. Kolczyki są rewelacyjne, wisiorek również. Wszystko jest próby 925, słowa nie wyrażą zachwytu mamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WESSPER , Blogger