MANICURE HYBRYDOWY : PILNIKI I ŻARÓWKI LAMPA UV

Manicure hybrydowy jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnacji i zdobienia paznokci. Dlaczego? Swoją popularność hybryda zawdzięcza głównie trwałości. Dobrze wykonany manicure hybrydowy trzyma się na paznokciach nawet kilka tygodni. Taki manicure daje gwarancję, że paznokcie pozostaną w dobrym stanie przez długi okres czasu, dlatego jest to idealne rozwiązanie na wyjazdy wakacyjne. Popularną hybrydę można wykonać w profesjonalnym salonie manicure'u lub we własnym domu. Dzięki temu, że akcesoria i produkty potrzebne do wykonania hybrydy są ogólnie dostępne, koszt takiego manicure'u jest niewielki.


13 PCS - PILNIKI DO PAZNOKCI
Czy zastanawiałaś się kiedyś z czego wykonane są pilniki do paznokci? Miałaś już w swoich rękach wszystkie rodzaje pilników? A może warto zaznajomić się przynajmniej z wiedzą teoretyczną na ten temat. Poniżej opisane są prawie wszystkie rodzaje pilników do paznokci, ich właściwości, wady, zalety i możliwości zastosowania.


Pilniki papierowe to najpopularniejsze i najtańsze pilniki do paznokci. Cieszą się niezmiennym powodzeniem wśród manicurzystów. Możesz używać ich zarówno do piłowania naturalnej płytki jak i do prac związanych z pozostałymi technikami przedłużania paznokci. 
Nazwa pilniki papierowe wzięła się z tego że zewnętrzna, cierna warstwa pilnika to odpowiedni rodzaj papieru na którym przyklejone są różnego rodzaju opiłki. 
Mają one zasadniczy wpływ na jakość pracy i żywotność pilników. 

Warto pamiętać, że jakość pilników zależy w dużej mierze od producenta. Ci najlepsi gwarantują wysoką trwałość, łatwość czyszczenia i dezynfekcji oraz powłoki zabezpieczające przed zapychaniem się pilniczka. Zwracajmy również uwagę na wygodę trzymania, długość oraz oznaczenie gradacji. Generalnie, za dobry pilnik zapłacimy od 5 złotych (amatorskie) do 25 złotych (duże, profesjonalne).

Lampa jest niezbędna do utwardzania lakierów hybrydowych, a jej wybór może mieć duże znaczenie. 
Lakiery hybrydowe źle utwardzone mogą się marszczyć, kurczyć i ciągnąć. Jeśli źle utwardzimy hybrydę, to będzie ona dużo mniej trwała, może np. schodzić płatami, a tego byśmy nie chciały


Żarówka UV 9W do utwardzania żelu, akrylu, hybryd.

Jest to uniwersalna żarówka pasująca do wszystkich lamp UV.
Standard europejski.  Czas pracy 500-600h. Kwadratowy wtyk.


Lampa daje światło widzialne, nieszkodliwe, bezpieczne dla oczu, ale nie powinno się patrzeć na

nie bez odpowiedniego zabezpieczenia oczu.
Nadaje się do paznokci u stóp i u rąk.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 WESSPER , Blogger